Regulamin

 

1. PlayUKinternet, na Twoją prośbę, będzie dokonywać zakupu losów loteryjnych.
2. Opłaty pobierane są zgodnie z podanymi stawkami.
3. Gracz odpowiedzialny jest za dostarczenie PlayUKinternet właściwych instrukcji aby mógł dokonać zakupu wejść. PlayUKinternet nie ponosi odpowiedzialności za błędy, jakie mogą wystąpić.
4. PlayUKinternet nie ponosi odpowiedzialności za żadne niezrealizowane lub opóźnione transakcje spowodowane awarią systemów komputerowych graczy lub problemami komunikacyjnymi, które mogą wystąpić podczas transakcji.
5. PlayUKinternet nie jest odpowiedzialny za żadne spóźnione zgłoszenie wejścia do danego losowania. Złożenie zamówienia w takim czasie, aby mogło ono wziąć udział w losowaniu oraz dostosowanie się do czasu zamknięcia to odpowiedzialność grającego. Jeśli nie otrzymałeś mailowego potwierdzenia zamówienia (ze względu na brak udziału lub z innego powodu), to musisz sprawdzić (przed zamknięciem czasu) historię swoich transakcji on-line, aby potwierdzić ich wprowadzenie. Gracz ma wybór, czy chce wprowadzić zamówienie do najbliższego losowania. PlayUKinternet nie może być odpowiedzialny, jeżeli Twój zakład został przyjęty zbyt późno, a Ty akurat miałeś kombinację zwycięskich liczb w tym losowaniu. Wejście nie zostało zakupione i w związku z tym nie ma mowy o wygranej.
6. Twoja metoda płatności zostanie zrealizowana po zamknięciu zamówienia. Jeśli płatność przy użyciu Twojego sposobu nie powiedzie się, zostaniesz o tym odpowiednio poinformowany.
7. PlayUKinternet nadzoruje gromadzenie nagród pieniężnych. Te pieniądze, minus jakiekolwiek naliczone odsetki oraz 10% stawki agencyjnej (od kwoty powyżej £1000, €1000 lub $1000), otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych od daty ich wpłynięcia od firm obsługujacych ofertę loteryjną.
8. Wszystkie wycofane wygrane zostaną wpłacone bezpośrednio na konto bankowe zwycięzcy w funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich lub w euro, do jego wyboru. Nastąpi to zaraz po wybraniu przez niego opcji Wycofania Gotówki i po przedłożeniu wszystkich wymaganych informacji. W niektórych przypadkach specjalne rodzaje rozliczeń mogą zostać zaaranżowane.
9. Prawo wejścia do gry zostało zakupione na żądanie, z zastrzeżeniem zasad i regulacji dotyczących transakcji online i zapobieganiu oszustwom. W przypadku jakichkolwiek nieuczciwych działań mających wpływ na zakup losu, kupon zakupiony w Twoim imieniu, staje się własnością PlayUKinternet, zaś jakiekolwiek nagrody pieniężne pozostają absolutną własnością PlayUKinternet. Wszelkie fundusze wpłacone na online konto z PlayUKInternet, są uważane za płatność za przyszłe zakłady, w wyniku czego, nie mogą być wycofane. Ponadto, ŻADNE fundusze, dodane do kont graczy z ofert promocyjnych (jak: bonus pierwszego depozytu, wygrane ad-hoc, nagrody lojalnościowe, Lotto Punkty zamienione na kredyty do gry) lub według uznania PlayUKInternet, nie mogą być wycofane.
10. PlayUKinternet zastrzega sobie prawo wycofania się z tej usługi bez uprzedniego powiadomienia.
11. PlayUKinternet i związane z nim marki nie są związane ani z National Lottery, ani zatwierdzone przez Camelot Plc lub National Lottery Commission, nie są one również związane z innymi operatorami usług loteryjnych.
12. Wszystkie dane konsumenckie traktowane są jako poufne i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.
13. Twój sposób płatności zostanie zrealizowany natychmiast po potwierdzeniu Twojego zamówienia.
14. Dla bezpieczeństwa transakcji używamy szyfrowania SSL.
15. Refundacje & Anulowanie:

i. PŁatnosci:
Akceptujemy najbardziej popularne karty kredytowe (VISA, MASTERCARD, AMEX), również e-Portfele (MONEYBOOKERS www.moneybookers.com, NETELLER www.neteller.com), vouchery Ukash (www.ukash.com), które można zakupić w sklepach i doładować nimi konto lub po prostu można dokonać bezpośredniego depozytu/przelewu na konto. Jeżeli chciałbyś zapłacić przy użyciu innej metody, proszę napisz do nas e-mail na adres: support@playukinternet.com.
ii. Wysyłka:
Zakupione na Twoje zlecenie losy zostały przez Ciebie wybrane ze strony internetowej ZAGRAJ TERAZ i możesz rozpocząć grę już od najbliższego ustalonego przez siebie na stronie ZAGRAJ TERAZ terminu. Nie możemy zakupić wejścia do gry na losowanie po zamknięciu terminu, czyli po godzinie 16 GMT (Greenwich Mean Time, średni czas zachodnioeuropejski) w dniu losowania. Strona internetowa automatycznie zmienia wejście na najbliższe losowanie. Wysłanie Twojego „potwierdzenia przystąpienia do gry” będzie natychmiast dostarczone mejlem jednak PlayUKinternet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty poniesione w wyniku nieprawidłowych działań dostawcy serwisu internetowego bądź jakichkolwiek usterek technicznych.
iii. Zmiana zamówienia jeśli zmienisz zdanie:
Zezwalamy na zmianę Twojej subskrypcji pod następujacymi warunkami:
(1) Twoje zamówienie jest legalne (nie sfałszowane) oraz
(2) Wejścia, o które pytasz, nie zostały jeszcze nabyte
Na podstawie oceny powyższych warunków, anulujemy pozostałe pozycje w Twoim abonamencie i będziemy kredytować Cię należną kwotą w formie punktów na rachunku. Aby ubiegać się o zmianę abonamentu, proszę wyślij nam e-mail na support@playukinternet.com. Na podstawie oceny powyższych warunków, dokonamy edycji pozostałych wejść, jeśli zostaliśmy powiadomieni na czas, aby dokonać zmian. Proszę zwrócić uwagę, że wejścia są zakupywane co chwilę w ciągu dnia i po ich zakupie nie jesteśmy w stanie dokonać żadnych zmian. Aby ubiegać się o zmiany nabytych wejść, wyślij do nas email na adres support@playukinternet.com
iv. Anulowanie
Nie jesteśmy w stanie anulować zakupionych wejść, możemy jedynie dokonać zmian daty losowania (patrz punkt iii.)
16. Radzimy właścicielowi karty, aby sporzadził wydruki wszystkich elektronicznych danych wejść, reguł gry, rozporządzeń odnośnie anulowania i metod płatności, aby potem uniknąć nieporozumień. Wydruki radzimy przechowywać w łatwo dostępnym miejscu.
17. Wszystkie zamówienia będą zrealizowane najszybciej jak to jest możliwe.
18. W przypadku zmiany lokalnych przepisów dotyczących zagranicznych graczy, którzy dokonali zakupu oferowanych przez naszą firmę losów, PlayUKinternet zastrzega sobie prawo do dalszego wprowadzania ich wejść do losowania w loterii, w której losowania liczb i wypłaty nagród dokonuje się na podstawie oficjalnie podanych informacji. PlayUKinternet rezerwuje sobie tez prawo do dalszego wypłacania renty dozywotniej przez ustalony okres czasu, korzystając z puli nagród z 2. poziomu wygrancyh kwot.
19. Siła Wyższa.. PlayUKinternet nie ponosi żadnej odpowiedzialnosci za niedostarczenie lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionych przez Ciebie wejsć, jeżeli spowodowały to jakiekolwiek zdarzenia bądź okolicznosci pozostające poza racjonalną kontrolą.
20. Nie możesz nabywać wejść do gry ani zgłaszać nagród pieniężnych jeśli nie masz ukończonych 18 lat.
21. Tylko jedno konto na jednego klienta jest dozwolone. PlayUKinternet zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zawieszenia kont, które są uznane za zduplikowane. PlayUKinternet również zastrzega sobie prawo do usunięcia lub/oraz zablokowania kont klientów, które, według uznania PlayUKinternet, pokazują zamiar duplikowania lub nadużywania naszego serwisu w jakikolwiek sposób.